Audio Perfection Forum
DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - Версия для печати

+- Audio Perfection Forum (https://www.audio-perfection.com/forum)
+-- Форум Аналоговая Схемотехника (https://www.audio-perfection.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Форум Усилители для наушников (https://www.audio-perfection.com/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Темы: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) (/showthread.php?tid=608)

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - LAZZER - 10-16-2019

datsko Написал:другой на двух мультибитниках АД1865
Сильно уступил Линкс-24, Фокусу ? Можете описать основные отличия в звуке между этими цапами ?


DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - Pest - 10-16-2019

А линксы вообще играют? Там, похоже, иные задачи ставятся)


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - nazar - 10-16-2019

LAZZER Написал:Сильно уступил Линкс-24, Фокусу ? Можете описать основные отличия в звуке между этими цапами ?
http://www.audio-perfection.com/forum/showthread.php?tid=462&pid=29428#pid29428 это правда далеко не Фокус.

Pest Написал:Там, похоже, иные задачи ставятся)
Естественно, модные, параллельные и перпендикулярные ряды деталек совсем для иного делаются)


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - datsko - 10-17-2019

(10-16-2019, 09:24 AM)LAZZER Написал:  
datsko Написал:другой на двух мультибитниках АД1865
Сильно уступил Линкс-24, Фокусу ? Можете описать основные отличия в звуке между этими цапами ?

самое главное отличие в том, что ЦАП Назара хочется слушать, от него не устаешь, а знакомство у меня началось с ФирДак, уже там я уловил эту разницу в звуке


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - Rinceweed - 10-17-2019

Тому, хто писав, що Фокус погано відіграє метал хочеться плюнути в око) Зараз слухаю Dream Theater і враження, наче я знову на концерті в Палаці спорту в Києві))

Будь-які претензії щодо басів, що в мене були, повністю зникли, баси просто мега круті. Точні, глибокі, масивні. Це явно мені потрібен був час звикнути після лампи з її викривленнями.


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - Rinceweed - 10-17-2019

nazar Написал:Именно, в дополнение в Фокусу разработан мощный усилитель с диференциальным выходом для раскачки совсем тугих наушников. Но он пока что никому не нужен :)
А теоретично можна купити Фокус, в якому бінуаралку вимкнено для lineout в принципі? Я впродовж дня постійно перемикаюсь між навушниками і колонками й мені не хотілося б постійно клацати тумблером. А якщо вже вирішу докупити ще й окремо ваш підсилювач для балансного підключення якихось мега-тугих навушників, то напевне ж це можна буде переробити назад?


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - nazar - 10-17-2019

Rinceweed Написал:Зараз слухаю Dream Theater
доречі, вони є в хорошій якості в хайрезі.
Rinceweed Написал:А теоретично можна купити Фокус, в якому бінуаралку вимкнено для lineout в принципі?
Так це можливо зробити(такий режим передбачено), при витягненні джека можна автоматично виключати бінауралку. Просто дефолтно вирішив так не робити задля можливості підключення зовнішнього підсилювача для електростатів ітд


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - negat1ve - 10-19-2019

(10-15-2019, 06:19 AM)nazar Написал:  Именно, в дополнение в Фокусу разработан мощный усилитель с диференциальным выходом для раскачки совсем тугих наушников. Но он пока что никому не нужен :)

описаньице его можно где нить увидеть ? Он для электростатов ещё ? Как раз на средние стаксы смотрю, 07 пока нет желания брать )


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - nazar - 10-19-2019

Нет, для хлектростатов другая конструкция, довольно габаритная.
Стаксы имеют смысл 9ки, частично 7ки, остальное и бесплатно не надо.


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - negat1ve - 10-19-2019

(10-19-2019, 05:46 AM)nazar Написал:  Нет, для хлектростатов другая конструкция, довольно габаритная.
Стаксы имеют смысл 9ки, частично 7ки, остальное и бесплатно не надо.

Чо прям так плохо ? На 404 не смотреть ? Как оно по сравнению ну хд650 хотяб или более менее ровной версией лсд2? Ну или ма900 )


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - Rinceweed - 10-19-2019

Тут запитання від тих, хто розглядає можливість придбати Фокус - він вміє грати з Андроід девайсів по OTG? Я би й сам перевірив, але в мене такого кабеля немає.


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - nazar - 10-19-2019

Вміє звичайно, то ж не від девайсу залежить а від ОС


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - nazar - 10-19-2019

negat1ve Написал:Чо прям так плохо ?
зависит от того как вы воспринимаете кривизну и отсутствие нч.


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - Rinceweed - 10-19-2019

nazar Написал:Вміє звичайно, то ж не від девайсу залежить а від ОС
Ага, якщо з Андроїд телефонів-транспортів грає, це прекрасно, дякую.


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - Altor Audio - 10-20-2019

Rinceweed Написал:Я би й сам перевірив, але в мене такого кабеля немає.

А самому сделать? Там-же просто два контакта закоротить, 4-5, со стороны телефона.


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - Rinceweed - 10-20-2019

Altor Audio Написал:
Rinceweed Написал:Я би й сам перевірив, але в мене такого кабеля немає.

А самому сделать? Там-же просто два контакта закоротить, 4-5, со стороны телефона.
Не дуже зрозумів про що ви, в мене немає кабелю з роз'ємом miсro-USB з одного боку та USB-B з іншого.


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - beefheart - 10-20-2019

nazar Написал:
negat1ve Написал:Чо прям так плохо ?
зависит от того как вы воспринимаете кривизну и отсутствие нч.

Подтверждаю. 9ки приятно сидят на голове и хорошо играют все, что выше 200гц приблизительно, по памяти. Попытки расслышать низ в них не увенчались успехом лично у меня.


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - Rinceweed - 10-20-2019

Сьогодні віддав Фокус після 3 днів прослуховування в режимі бінауралки. Якщо спочатку мені здавалося, що в режимі бінауралки якісь частини звуку зникали, то наприкінці було враження, що після його вимикання випирають зайві деталі, які мають бути збоку або в глибині, а не в обличчя. В цілому враження, що без бінауралки звук стає пласким, інструменти збігаються в купу і звучать кожен без урахування загальної картини звуку, наче всі інструменти засунули мені під вухо без якоїсь схеми.

Ще пробував у кіно, наприклад, зала з оплесками, в режимі бінауралки оплески звучать по всій залі, якщо її вимкнути, здається, наче усі люди кліпають долонями мені прямо біля вуха. :)
Інша сцена, на екрані пагорб і внизу струмок, без бінауралки струмок журчить прямо в обличчя, а коли вмикається бінауралка, струмок журчить десь внизу, все чесно.)


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - beefheart - 10-20-2019

Да что там выслушивать-то так пристально и скрупулёзно?:) Кик бочки в любой пачке слушаем. Без кросфида это вялая мазня где-то между ушами, с оным - щелчок по центру и чуть поодаль. Если, конечно, наушники играют низ.


RE: DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor) - Rinceweed - 10-20-2019

beefheart Написал:Да что там выслушивать-то так пристально и скрупулёзно?:) Кик бочки в любой пачке слушаем. Без кросфида это вялая мазня где-то между ушами, с оным - щелчок по центру и чуть поодаль. Если, конечно, наушники играют низ.
Согласен, бочки с Фокусом звучат так, как я никогда еще на записи не слышал. От каждого удара удовольствие по телу.)