Физические диски в Debian
#1

Зіткнувся з такою проблемою: зібрав машинку, в ній система (Debian, а саме - Openmediavault) стоїть на SSD з інтерфейсом М2. Є ще 4 гнізда SATA, і є HDD – 2x4TB + 1x2TB + 1x1TB. З перших трьох зроблено RAID (Linear), а найменший хочу використовувати як буфер. Весь цей джаз потрібен для того, щоб завантажувати, зберігати та роздавати кіно та музику по квартирі. Зберігати хочу на RAID, а завантажувати та роздавати до ratio=1 з "буферного" диска. Власне, начебто, завдання зводиться до вказівки відповідних директорій у налаштуваннях Transmission-daemon. Засідка в тому, що ці директорії вже повинні існувати, а як їх поставити в консолі, та ще з віддаленого комп'ютера та ще на конкретних HDD - питаннячко...

Ceterum  censeo Carthaginem esse delendam.
Ответ
#2

Lvm / mdadm + mount
The following 1 user says Thank You to mellowman for this post:
  • nevermind (10-20-2023)
Ответ
#3

(10-17-2023, 07:38 AM)nevermind Написал:  Зіткнувся з такою проблемою: зібрав машинку, в ній система (Debian, а саме - Openmediavault) стоїть на SSD з інтерфейсом М2. Є ще 4 гнізда SATA, і є HDD – 2x4TB + 1x2TB + 1x1TB. З перших трьох зроблено RAID (Linear), а найменший хочу використовувати як буфер. Весь цей джаз потрібен для того, щоб завантажувати, зберігати та роздавати кіно та музику по квартирі. Зберігати хочу на RAID, а завантажувати та роздавати до ratio=1 з "буферного" диска. Власне, начебто, завдання зводиться до вказівки відповідних директорій у налаштуваннях Transmission-daemon. Засідка в тому, що ці директорії вже повинні існувати, а як їх поставити в консолі, та ще з віддаленого комп'ютера та ще на конкретних HDD - питаннячко...

А чому саме Опенмідіавоулт?
Мені цікаво як користувачу XigmaNAS (якій я обрав напівсвідомо начитавшись "інтернетів" :)
Ответ
#4

все что через провод это NFS
все что локально это символические линки файлов или фолдеров, или монтирование томов на те фолдеры что надо
все это элементарно .. ну как лампочка с батарейкой ... не ну я молчу про нюансы типа батарейка на 9В а лампочка на 2.5 ...

Шделанно Ф Шклоково
Ответ


Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)