Тема закрыта

DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor)

Это двухканальный цап, естественно он не для "многополосья". Объясните связь между латенси и в чем его проблема для многополоски?

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp

Объяснить не могу - сам толком не разобрался. По этому и пишу. Может глупость скажу, но если между скажем СЧ и ВЧ звеньями будут различаться задержка, это может повлиять на сшивку полос. Но я говорю это, т.к. не имею понятия какая количественно может быть дельта латентности между экземплярами ЦАП-ов из-за FIFO в спдиф-приемнике. В этом и вопрос для меня...

Эт вы берете случай испрльзования Нного количества двухканальных цапов, даже так там недолжно быть различий, ибо ибо степень заполнения фифо то одна и таже для всех мс

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp

А почему одна и та же — если в одном цапе клок чуть быстрее, в другом чуть медленнее?

левый-правый брать с одного и того-же приемника, иначе печалька.

далее. для 44.1к 2 сэмпла разбега = 10кГц с перевернутой фазой. Или 6кГц 90 градусов, 3кГц 45 и т.д.
2 сэмпла это +1 сэмпл в одном и -1 сэмпл в другом приемнике. т.е. достаточно чтоб в памяти вольфсона помещался хотяб один сэмпл, возможен вот такой разбег.
сколько на деле в нем помещается - непонятно)

вариант "попроще" - один вольфсон в мастере, остальные от него в слэйве. Будет работать при условии, что источник спдифов имеет только один ген.

но многоканально + спдиф = фигня((

Аминь.

mellowman Написал:А почему одна и та же — если в одном цапе клок чуть быстрее, в другом чуть медленнее?
эт значит что фапча не работает.

А вообще эт разговор ниочом, для многоканала надо делать соотвествующие вещи, а не лепить кучу 2х канальников

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp

Слухаю з вечора Фокус, дуже дивний ефект. Коли його слухаєш, "вау" ефекту немає, все гарно, але без захвату, але коли перемкнувся на свій сетап (Maverick D2 + THX 789), виникає сильний "анти-вау" ефект, все здається якимось штучним і нецікавим. Focus видає неймовірно натуральний звук, але без прикрас. До деяких аспектів нейтральності поки що не звик, басові треки стають не такими вже і басовими. Почекаю, може звикне вухо.

Про бінауралку поки що можу сказати тільки те, що з'являється об'єм, але крадуться ВЧ частоти, голос і деякі інструменти в більшості треків стають глуховатими, коли відходять на другий план, спробую сьогодні ще послухати без перемикання, просто в режимі BH.

І ще дивний ефект з гучністю, здається, що слухаю тихіше, ніж зазвичай на своїй системі, але коли знімаю навушники, то чую, що вони грають дуже гучно.

ЗІ. Чомусь не працює регулювання гучності з ПК, тільки коли докручую звук до нуля, тоді він зникає, а так одразу 100 відсотків і не можна змінити, тільки ручкою на Фокусі можна регулювати, це нормально?

Ці всі аспекти вже описувалися в цій вітці.

Бінауралка налаштована на фрі-спейс, так як ми рідко слухаєм музику в такому варіанті(на вулиці) потрібно мінімум 3дні для привикання (без переключень бінауралки). Еффект буде таким, що назад ви вже не вернетесь ніколи. http://www.audio-perfection.com/forum/sh...9#pid38719

Немає спотворень, відповідно немає тормозу для гучності, але це може створити неприємний еффект, коли піковий рівень перевалює за 105..115дб(в залежності від людини) СПЛ то сильно збільшуються спотворення самих вух, що призводить до швидкої втомлюваності, на Фокусі не треба слухати дуже гучно, все прекрасно чутно на любій гучності.

ЗІ Бітперфект можливий тільки на АСІО і на ВАСАПІ ексклюзів пуш, відповідно "мастер рег гучності" вінди не працює.

ЗІІ Які навушники?

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp
The following 1 user says Thank You to nazar for this post:
  • Rinceweed (10-13-2019)

Rinceweed Написал:До деяких аспектів нейтральності поки що не звик, басові треки стають не такими вже і басовими.
Может Назар конечно сильно переделал всё, но когда я слушал басов мало ни разу не было, местами даже многовато

nazar Написал:Бінауралка налаштована на фрі-спейс, так як ми рідко слухаєм музику в такому варіанті(на вулиці) потрібно мінімум 3дні для привикання (без переключень бінауралки). Ефект буде таким, що назад ви вже не вернетесь ніколи.
На три дні мені його не залишать, на жаль, багато бажаючих, і я останній по пріоритету.) Спробую хоч за день оцінити.

nazar Написал:Немає спотворень, відповідно немає тормозу для гучності, але це може створити неприємний еффект, коли піковий рівень перевалює за 105..115дб(в залежності від людини) СПЛ то сильно збільшуються спотворення самих вух, що призводить до швидкої втомлюваності, на Фокусі не треба слухати дуже гучно, все прекрасно чутно на любій гучності.
Так, я пам'ятаю цей комент і намагаюсь не викручувати більше 12:00, а більшість матеріалу на 10-11 слухаю, дякую.

nazar Написал:ЗІ Бітперфект можливий тільки на АСІО і на ВАСАПІ ексклюзів пуш, відповідно "мастер рег гучності" вінди не працює.
Я вже з'ясував щойно, що цей глюк лише в Roon (при будь-яких налаштуваннях, там є "DSP Volume", "Fixed Volume" та "Device Volume", підключення по WASAPI). У Foobar2000 та PotPlayer гучність регулюється на комп'ютері, все ОК.

nazar Написал:ЗІІ Які навушники?
Навушники я взяв у Yuragon, в нього остання версія навушників від Max Nano з Києва (неофіційна назва Final Carbon), ви їх ще не чули. Ви чули попередню версію, але вони дуже сильно відрізняються.

mellowman Написал:
Rinceweed Написал:До деяких аспектів нейтральності поки що не звик, басові треки стають не такими вже і басовими.
Может Назар конечно сильно переделал всё, но когда я слушал басов мало ни разу не было, местами даже многовато
Можливо це через те, що в мене ЦАП з радіолампою на виході, і я звик до більш густого і масивного басу. Треба подовше послухати Фокус, щоби звикнути.

Підключив Фокус до колоночного підсилювача - просто бомба! Мій ламповий ЦАП просто відпочиває у куточку по натуральності звуку і післязвуччям. Як малий прокинеться, спробую послухати басові треки гучно, щоби оцінити суббаси.
The following 1 user says Thank You to Rinceweed for this post:
  • s3t (10-13-2019)

mellowman Написал:Может Назар конечно сильно переделал всё, но когда я слушал басов мало ни разу не было, местами даже многовато
не сильно, тут все сильно зависит от нюансов, но многовато уже не будет, все настроил чьотко. Но в целом относительно того прототипа оочень многое поменялось в звуке.

Rinceweed Написал:басові треки стають не такими вже і басовими
это из за отсутствия искажений(драйва), из за того что вы никогда не слушали хорошей аппаратуры вам и не привычно, но это скоро пройдет, ну или не пройдет и вы всю жизнь вместо слушать музыку будете перебирать аппаратуру.

Rinceweed Написал:На три дні мені його не залишать, на жаль, багато бажаючих
ну це мені вирішувати, і я казав yuragon що мінімум на три дні кожному хто хоче послухати, інакше це все немає абсолютно ніякого сенсу.
Rinceweed Написал:У Foobar2000 та PotPlayer гучність регулюється на комп'ютері, все ОК.
це якраз не ок, неправильно налаштований вивід звуку, ще раз кажу бітперфектно виводить тільки АСІО (буфер не забудьте поставити 50мс) і ВАСАПІ ексклюзив, в обох випадках регулятор вінди не має працювати.
http://s-audio.systems/data/uploads/focu...output.jpg
http://s-audio.systems/data/uploads/focu..._panel.jpg

Rinceweed Написал:Навушники я взяв у Yuragon, в нього остання версія навушників від Max Nano з Києва (неофіційна назва Final Carbon), ви їх ще не чули. Ви чули попередню версію, але вони дуже сильно відрізняються.
вони низькоомні і не такі вже тупі, для них режим BL

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp

Rinceweed Написал:щоби оцінити суббаси
для цього потрібно відповідні АС і саме головне відповідно оброблену кімнату :) ну або DBA. Інакше ви будете оцінювати кімнату і аж ніяк не все інше

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp

а мне по НЧ все отлично...

nazar Написал:це якраз не ок, неправильно налаштований вивід звуку, ще раз кажу бітперфектно виводить тільки АСІО (буфер не забудьте поставити 50мс) і ВАСАПІ ексклюзив, в обох випадках регулятор вінди не має працювати.
http://s-audio.systems/data/uploads/focu...output.jpg
Вийшло включити WASAPI (push) згідно із картинкою. Дійсно контроль гучності зник. Мені це не дуже зручно, оскільки я звик ручку гучності крутити на клавіатурі, але якщо кажете, що так звук більш правильно налаштований, звикну до ручки Фокусу, це не критично.

nazar Написал:http://s-audio.systems/data/uploads/focu..._panel.jpg
ASIO не дає включити, пише, що драйвера немає.

nazar Написал:вони низькоомні і не такі вже тупі, для них режим BL
У режимі BL доводиться крутити ручку до 15 годин, а то і навіть до максимуму. І це на звичайних записах, це значить, що на класиці і на олдових записах буде затихо.

nazar Написал:ну це мені вирішувати, і я казав yuragon що мінімум на три дні кожному хто хоче послухати, інакше це все немає абсолютно ніякого сенсу.
Щиро дякую за можливість! Це я просто не зрозумів ситуацію, думав що терміни більш обмежені. Я вже закохався у звук, навіть без бінауралки. Далі буде..)

Rinceweed Написал:ASIO не дає включити, пише, що драйвера немає
а вы драйвер не поставили? Чи не поставили плаін до фубару? Чи як..?

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp

Rinceweed Написал:У режимі BL доводиться крутити ручку до 15 годин, а то і навіть до максимуму. І це на звичайних записах, це значить, що на класиці і на олдових записах буде затихо.
знач нова версія сильно відрізняється від старої

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp

nazar Написал:а вы драйвер не поставили? Чи не поставили плаін до фубару? Чи як..?

Я на цьому не знаюся, я тільки пів року як почав музику з комп'ютера слухати. Foobar2000 користую вже готову збірку (щось про Audiophile в назві було, тому і завантажив :)). Якщо треба, то почитаю про це і поставлю ASIO. Чи може WASAPI (push) вже достатньо буде?

На сайті Foobar ось таке про плагін ASIO написано: "Please note that this component is meant for systems where ASIO is the only available output method. It is highly recommended to use the default output modes instead of ASIO. Contrary to popular "audiophile" claims, there are NO benefits from using ASIO as far as music playback quality is concerned, while bugs in ASIO drivers may severely degrade the performance."
Тема закрыта


Возможно похожие темы ...
Тема / Автор Ответы Просмотры Последний пост

Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)