Тема закрыта

DAC / HA "Focus" (aka BASP-Binaural Audio Signal Processor)

datsko Написал:другой на двух мультибитниках АД1865
Сильно уступил Линкс-24, Фокусу ? Можете описать основные отличия в звуке между этими цапами ?

А линксы вообще играют? Там, похоже, иные задачи ставятся)

LAZZER Написал:Сильно уступил Линкс-24, Фокусу ? Можете описать основные отличия в звуке между этими цапами ?
http://www.audio-perfection.com/forum/sh...8#pid29428 это правда далеко не Фокус.

Pest Написал:Там, похоже, иные задачи ставятся)
Естественно, модные, параллельные и перпендикулярные ряды деталек совсем для иного делаются)

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp

(10-16-2019, 09:24 AM)LAZZER Написал:  
datsko Написал:другой на двух мультибитниках АД1865
Сильно уступил Линкс-24, Фокусу ? Можете описать основные отличия в звуке между этими цапами ?

самое главное отличие в том, что ЦАП Назара хочется слушать, от него не устаешь, а знакомство у меня началось с ФирДак, уже там я уловил эту разницу в звуке

Тому, хто писав, що Фокус погано відіграє метал хочеться плюнути в око) Зараз слухаю Dream Theater і враження, наче я знову на концерті в Палаці спорту в Києві))

Будь-які претензії щодо басів, що в мене були, повністю зникли, баси просто мега круті. Точні, глибокі, масивні. Це явно мені потрібен був час звикнути після лампи з її викривленнями.

nazar Написал:Именно, в дополнение в Фокусу разработан мощный усилитель с диференциальным выходом для раскачки совсем тугих наушников. Но он пока что никому не нужен :)
А теоретично можна купити Фокус, в якому бінуаралку вимкнено для lineout в принципі? Я впродовж дня постійно перемикаюсь між навушниками і колонками й мені не хотілося б постійно клацати тумблером. А якщо вже вирішу докупити ще й окремо ваш підсилювач для балансного підключення якихось мега-тугих навушників, то напевне ж це можна буде переробити назад?

Rinceweed Написал:Зараз слухаю Dream Theater
доречі, вони є в хорошій якості в хайрезі.
Rinceweed Написал:А теоретично можна купити Фокус, в якому бінуаралку вимкнено для lineout в принципі?
Так це можливо зробити(такий режим передбачено), при витягненні джека можна автоматично виключати бінауралку. Просто дефолтно вирішив так не робити задля можливості підключення зовнішнього підсилювача для електростатів ітд

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp
The following 1 user says Thank You to nazar for this post:
  • Rinceweed (10-17-2019)

(10-15-2019, 06:19 AM)nazar Написал:  Именно, в дополнение в Фокусу разработан мощный усилитель с диференциальным выходом для раскачки совсем тугих наушников. Но он пока что никому не нужен :)

описаньице его можно где нить увидеть ? Он для электростатов ещё ? Как раз на средние стаксы смотрю, 07 пока нет желания брать )

Нет, для хлектростатов другая конструкция, довольно габаритная.
Стаксы имеют смысл 9ки, частично 7ки, остальное и бесплатно не надо.

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp
The following 1 user says Thank You to nazar for this post:
  • negat1ve (10-19-2019)

(10-19-2019, 05:46 AM)nazar Написал:  Нет, для хлектростатов другая конструкция, довольно габаритная.
Стаксы имеют смысл 9ки, частично 7ки, остальное и бесплатно не надо.

Чо прям так плохо ? На 404 не смотреть ? Как оно по сравнению ну хд650 хотяб или более менее ровной версией лсд2? Ну или ма900 )

Тут запитання від тих, хто розглядає можливість придбати Фокус - він вміє грати з Андроід девайсів по OTG? Я би й сам перевірив, але в мене такого кабеля немає.

Вміє звичайно, то ж не від девайсу залежить а від ОС

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp
The following 1 user says Thank You to nazar for this post:
  • Rinceweed (10-19-2019)

negat1ve Написал:Чо прям так плохо ?
зависит от того как вы воспринимаете кривизну и отсутствие нч.

"The universal aptitude for ineptitude makes any human accomplishment an incredible miracle." John Stapp

nazar Написал:Вміє звичайно, то ж не від девайсу залежить а від ОС
Ага, якщо з Андроїд телефонів-транспортів грає, це прекрасно, дякую.

Rinceweed Написал:Я би й сам перевірив, але в мене такого кабеля немає.

А самому сделать? Там-же просто два контакта закоротить, 4-5, со стороны телефона.

Altor Audio Написал:
Rinceweed Написал:Я би й сам перевірив, але в мене такого кабеля немає.

А самому сделать? Там-же просто два контакта закоротить, 4-5, со стороны телефона.
Не дуже зрозумів про що ви, в мене немає кабелю з роз'ємом miсro-USB з одного боку та USB-B з іншого.

nazar Написал:
negat1ve Написал:Чо прям так плохо ?
зависит от того как вы воспринимаете кривизну и отсутствие нч.

Подтверждаю. 9ки приятно сидят на голове и хорошо играют все, что выше 200гц приблизительно, по памяти. Попытки расслышать низ в них не увенчались успехом лично у меня.

Сьогодні віддав Фокус після 3 днів прослуховування в режимі бінауралки. Якщо спочатку мені здавалося, що в режимі бінауралки якісь частини звуку зникали, то наприкінці було враження, що після його вимикання випирають зайві деталі, які мають бути збоку або в глибині, а не в обличчя. В цілому враження, що без бінауралки звук стає пласким, інструменти збігаються в купу і звучать кожен без урахування загальної картини звуку, наче всі інструменти засунули мені під вухо без якоїсь схеми.

Ще пробував у кіно, наприклад, зала з оплесками, в режимі бінауралки оплески звучать по всій залі, якщо її вимкнути, здається, наче усі люди кліпають долонями мені прямо біля вуха. :)
Інша сцена, на екрані пагорб і внизу струмок, без бінауралки струмок журчить прямо в обличчя, а коли вмикається бінауралка, струмок журчить десь внизу, все чесно.)

Да что там выслушивать-то так пристально и скрупулёзно?:) Кик бочки в любой пачке слушаем. Без кросфида это вялая мазня где-то между ушами, с оным - щелчок по центру и чуть поодаль. Если, конечно, наушники играют низ.

beefheart Написал:Да что там выслушивать-то так пристально и скрупулёзно?:) Кик бочки в любой пачке слушаем. Без кросфида это вялая мазня где-то между ушами, с оным - щелчок по центру и чуть поодаль. Если, конечно, наушники играют низ.
Согласен, бочки с Фокусом звучат так, как я никогда еще на записи не слышал. От каждого удара удовольствие по телу.)
Тема закрыта


Возможно похожие темы ...
Тема / Автор Ответы Просмотры Последний пост

Перейти к форуму:


Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)